Seçilin İğne Oyaları 2017

seçilin iğne oyası örneği
Paylaş
 

Yazma kenarı işlemek isteyen hanımlar, facebook üzerinden Seçil hanımın iğne oyalarını görmüşlerdir sanırım. 2017 yılı dahilinde seçilin iğne oyası modelleri, görülmeye değer doğrusu. Yapılış olarak biraz zorlansanız da görüntü olarak 10 üzerinden 10 verebilirim.

Seçilin iğne oyası

Değişik örnekleri hemen herkes görmek istiyor doğrusu. Süre gelen ve hep aynı örneklerden sıkılmış iseniz, bu modelleri görmeniz de fayda olacaktır hanımlar Bazen ben dahi ne güzel örnekler keşke bizdekileri de bunlara eklesek de başarılı olsak diyor insan.

İğne oyası modelleri ile gönül rahatlığı ile işleyebilirsiniz. Görüntü olarak çok güzel motiflerin olduğu açıkça bellidir. Bu yüzden ister çeyizlik isterseniz de kendi evinizdeki ürünlerde bunları işleyebilirsiniz.

Seçilin iğne oyaları, 2017 yılında en güzel örnekleri ile karşımıza çıkıyor. Sizlerde bu ürünlerden birini beğenirseniz hemen konunun altına yorum bırakın ve sizlere nasıl yapıldığını Seçil hanım anlatsın ve yazarak detaylıca öğrenmiş olacaksınız. Boncuklu seçil iğne oyaları, tahta boncuklu yazma kenarları ve daha niceleri hepsi sizlere burada sunulmuştur.

Konumuzdan Başlıklar:

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar