Namaz Örtüsü İğne Oyası Örnekleri

Paylaş
 

İğne oyası yıllardır süregelen bir adet haline gelmiştir. Büyük büyük  annelerimizden bize kalan manevi değeri çok yüksek olan el emeği göz nuru iğne oyası yıllar sonra bile bizle olacak gibi görünüyor. 

Günümüz kadınlarının da severek hobi haline getirdiği aynı zamanda gözlerimize de şık görüntüsüyle hitap etmesiyle trendlerden hiç düşmeyecektir. Evimizin her köşesinde görmemiz mümkün. Havlu kenarları, yazma kenarları en çok gördüğümüz yerlerdir. En çok gördüğümüz yerlerden biri de namaz örtüsü kenarlarıdır. Yeni gelinler için vazgeçilmez haline gelmiştir. Mevlütler de şık görüntüsüyle kadınların kalbini hep fetheder. 

Genelde şifon , düz renklerin kenarına renkli, farklı motiflerde iğne oyaları eklenir. Bu sayede çok şık namaz örtüleri çıkar meydana. Yapımı ne kadar zahmetli olsa da ortaya çıkan el emeği bu zahmete değer. Kolay modeller de mevcuttur. Her zevke ve beğeniye hitap edecek çokça modeller bulunur. Sizde istediğiniz modeli seçip hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Sizler için en güzel modelleri derledik. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin 🙂

Konumuzdan Başlıklar:

  • Site Yorum

Bir yorum bırak