Namaz Örtüsü İğne Oyası Örnekleri 2019

Paylaş
 

Yeni yıla girmemize sayılı günler kaldı. Şimdiden 2019 yılının herkese sağlık, mutluluk, huzur getirmesini dileriz. Bu zamana kadar hiç trendlerden inmeyen iğne oyası modelleri tabiki 2019 yılımızı da süsleyecek. Yazmalarda, havlularda, takılarda kullanılan iğne oyası modelleri tabiki namaz örtülerimizde de kendini gösterecek.

Genç yaşlı her yaştan bayanın severek kullandığı iğne oyası modelleri kimi zaman renkli örtülerde kendini gösterirken bazen de beyaz bir şalın üzerinde bütün asilliğiyle kendini gösterir. Çok şık ve zarif görünen bu modeller 2019 yılında da bizlerle olacak.

Yapması ne kadar zahmetli olsa da ortaya muhteşem bir el emeği seren iğne oyası, evlerimizin her köşesinde bulunur. Banyoda bir havlu üzerinde, mutfaktaki küçük havlularda ya da genç bir kızın çeyiz sandığında görebiliriz bu modelleri.

İğne oyası modellerini bir çok yerde görebiliriz. Her zaman dikkat çeken modelleri ortaya koyan iğne oyasının en çok yakıştığı yerlerden biri şüphesiz namaz örtülerimiz. Bu yazımızda sizler için en güzel namaz örtüsü iğne oyası modellerini derledik..

Konumuzdan Başlıklar:

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar