Kız Çocuğa Örgü Hırka Modelleri

kiz-cocugu-icin-orgu-yelek-ornekleri
Paylaş
 

Çocuğa sahip olan anne ve babalar çocuklarının beslenmelerinden tutun da giyimine kadar her şeyden sorumlu olmakla beraber sağlıklarına da büyük dikkat etmektedir. Kız çocuğunuz var ise önce sağlık diyerek yazımıza başlamak istiyoruz. Öncelikle çocuğunuzun cinsiyeti kız ise erkeklere oranla daha fazla çeşitlilik ön planda. Zira erkekler stabil renklerde giyim tercihi yaparken, bayanlar ise bir çok renk stili ile tercihlerini binlerce model arasında yapabilir. çocuk için yorumlar, kız çocuk örgü yelek modelleri, kız çocuklar için hırka modelleri, kız çocuk için örgü hırka modelleri, kız çocuk örgü modelleri, kız çocukları için örgü modelleri, kız çocukları için örgü yelek modelleri gibi arayıp ta bulamadığınız tüm örnekleri burada bulabileceksiniz.

Kız Çocuğa Örgü Hırka Modelleri

Sağlık yönünden örgü işlerinin önemi çok fazladır. Hazır giyimde ne yazık ki kullanılan kumaşın kalitesi tartışılır. Bununla beraber bir de yurt dışından ithalat yapılırsa ki yapılıyordur %90 oranında, o gelen kumaşların kalitesi ve yapımı sırasında kullanılan zararlı materyallerden etkilenmemesi elde değil. Bu yüzden sevdiklerinize veya kendinize çocuğunuza kesinlikle örgüden yapılan kıyafetleri yapın veya satın alın.

Örgü hırka modelleri son yıllarda oldukça rağbettedir bununla beraber kız çocuğa örgü yelek veya örgü hırka yapmak oldukça basittir tabi modele göre.

Sizler için birkaç model tavsiyesinde bulunacağımız bu kısmı dikkatlice okumanızı öneririz. Kız çocuk için örgü modelleri arasında önereceğimiz ilk model pembe ya da kırmızı ip ile örülecek baklava desenli şık bir hırka modeli olacak. Yuvarlak yakalı öreceğiniz bu hırkanın yakasını iki katlı fırfır ile de süsleyebilirsiniz. Düğmeli olarak öreceğiniz bu hırka kızınıza çok yakışacaktır. İkinci modelimiz ise yine baklava desenli olacak ve saç örgüsü modeli de hırkaya eklenecek. Şal yaka tasarımı ile bütünleştireceğiniz bu hırkada da kırmızı veya sarı renklerini tercih edebilirsiniz. Şiş ile örülecek modelde yaka kısmı lastik örgü deseni ile kolun üst kısımları ve ön beden kısmı da saç örgüsü modeli ile örülmelidir.

Kız Çocuğa Örgü Hırka Modelleri

Konumuzdan Başlıklar:

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar