İğne Oyası Yelpaze Örneği Nasıl Yapılır

igne-oyasi-yelpaze-ornegi
Paylaş
 

İğne oyası örnekleri arasında gösterilen yelpaze modeli, yazma veya havlu kenarlarında sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Bildiğiniz gibi iğne oyası yeni modeller arayışında olan biz hanımlar, yöresel bazda her türlü modelin nasıl yapıldığını öğrenmek istiyoruz.

İğne Oyası Yelpaze Örneği

İğne oyası yelpaze modeli yapılışını sitemizden öğrendikten sonra ister havlu kenarlarını , dilerseniz yazma kenarlarını bu oya örneği ile yapabilirsiniz. Söz konusu yelpaze örnekleri oldukça güzel görünmektedir.

2017 iğne oyası modelleri ile sizde biliyorsunuz ki havlu ve yazmaları süslemek için en en fazla iğne oyaları kullanılıyor. Kimi zaman oya örneği bulmaya zorlansak da iğne oyası dışına çıkmamaya çalışıyoruz. Bayanların iğne oyasını bu kadar çok tercih etmesindeki nedenler arasında iğne oyalarının el işi kenarlarına daha çok yakışması gelmektedir. El isi hobiler sitesi olarak sizlere iğne oyaları paylaşırken bunların anlatımlarına da yer vermeye örnek gösteriyoruz.

Kimi zaman görselli bazen de bunun gibi videolu anlatımlı iğne oyaları ile karşınıza çıkıyoruz. İğne oyası yelpaze modeli yapılışı da videolu olarak sitemizde yayınlanmıştır. Aşağıdaki videoyu izleyerek bu hoş örnek olarak nasıl yapıldığını sizler de öğrenebilirsiniz.

Konumuzdan Başlıklar:

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar