İğne Oyası Örnekleri Yeni Tülbent Modeli 2016

igne-oyasi-ornek-2016-yeni-model
Paylaş
 

2016 yılının en popüler en beğenilen  iğne oyası örneklerini burada bulabilirsiniz. Her zevke uygun, yapımı kolay, şık ve gösterişli modelleri sitemizde görmek mümkün. Sizler de yeni zevkler, farklı uğraşlar arıyorsanız iğne oyası    tam da aradığınız şey. Yapımı zor gibi gözükse de emin olun öğrendikten sonra pekte zor olmadığını anlayacaksınız. Herkesin rahatlıkla yapabileceği iğne oyası örneklerini sitemizde bulabilirsiniz. Yapmış olduğumuz örnekleri inceleyerek sizde fikir sahibi olabilir bu sanatı gelecek nesillere miras bırakabilirsiniz. Her kadının beğeni ile kullanabileceği fularlar, tülbentler, havlular yapabileceğiniz gibi değişik modellerde iğne oyası cep mendilleri yapabilirsiniz. Eğer çok kokoş ve şıklıktan ödün vermeyen bir kişi iseniz, cep telefonlarınıza kılıf bile düşünebilirsiniz.

İğne oyası çeyizlerimizin vazgeçilmezi, olmazsa olmazlarımızdır. Neden sizde bu sanatı öğrenip kızlarınızın çeyiz sandıklarını donatmayasınız ki. Eminim işinize çok yarayacak çok güzel örnekleri sitemizde bulacaksınız. Ekonomisine katkı sağlamak isteyen bayanlar, lütfen bu hobiye merak salsın. Sizin için hem eğlenceli hem karlı bir uğraş. Zamanınızı boş şeylerle meşgul etmek yerine, iğne oyasını öğrenerek kendinize eğlenceli vakitler yapabilirsiniz. İğne oyası örneklerinin çeşit çeşit modelleri içinde bulunduğumuz bahar aylarında içimizi kıpır kıpır ediyor ve çeyiz sandıklarımızı donatılan. İğne oyası her yerde her zaman zirvede. En gösterişli iğne oyası örnekleri güzel sunumumuzla sizlerle.

İğne Oyası Örneği Yapılışı:

İlk başta 1 pırpır yapıp üstüne 2 pırpır daha yaparak aşağı iniyoruz. Daha sonra sadece 2 pırpır yapıyoruz. Zürafa bu şekilde.

 

igne oyasi ornekleri

igne oyasi ornekleri

Sap olarak 3 bombeli pırpır ve her birinin üstüne de 1 er tane pırpır yapıyoruz.

 

2016 iğne oyası örnekleri

2016 iğne oyası örnekleri

Daha sonra renkli ip ile 5 pırpır yapıyoruz ve böyle devam ediyoruz.

 

iğne oyası örnekleri

iğne oyası örnekleri

 

Örneğimiz bu şekilde.

iğne oyası

iğne oyası

Konumuzdan Başlıklar:

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar