İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri 2018

havlu kenari igne oyasi (9)
Paylaş
 

İğne oyaları ile yazma kenarlarını süslediğimiz gibi, havlu kenarlarını da oyalamak son zamanlarda moda oldu. Havlu kenarına iğne oyası yapmak yazma kenarı yapmaktan daha kısa süreceği için bu işe yeni başlayanlar ilk olarak havlu kenarı ile giriş yapıyor.

Havlunun deseni ile uyumlu renkler seçerek iğne oyası yaparsanız, bir bütünlük sağlayabilirsiniz. 2018’de pembe ve krem gibi soft renkler gündemde olurken siz de dilerseniz havlu kenarlarınızı bu renkler ile süsleyebilirsiniz. Yazma kenarında kullanılan her motifi havlu kenarında kullanamayabilirsiniz. Örneğin yazmalarda kullanılan büyük çiçek motiflerini havlu kenarına uyarlamanız hoş görünmeyebilir. Çünkü yazmaya göre havluların uzunlukları kısa olduğu için uyum sağlamayacaktır.

2018 İğne Oyası Modası

2018 iğne oyası modasına baktığımızda ise karşımıza net bir sonuç çıkmayabilir. Çünkü iğne oyası kültürü genellikle halk içerisinde kullanıldığı için modacıların ve tasarımcıların bu konuyu işlemesi beklenmez. Onun yerine 2018’in öne çıkan renkleri, 2018’in moda desenleri iğne oyalarına yön verebilir.

İğne oyası trendleri bölgelere göre de değişebilir. Örneğin bir bölgede çiçek modelleri ön plana çıkarken bir yörede kare-üçgen gibi şekillerin oluşturduğu modeller ön plana çıkabilir. Bu konuda çeşitliliği sağlamak istiyorsanız farklı illerde iğne oyası yapan arkadaşlarınız ile de iletişime geçebilirsiniz.

Konumuzdan Başlıklar:

  • Site Yorum

Bir yorum bırak