Güzel Tülbent Örnekleri 2017 Modelleri

igne-oyasi-tulbent-kenari-ornegi
Paylaş
 

Yazma denilince akla hemen tülbent gelmektedir. Zira biz bayanlar yazma kelimesi yerine artık tülbent diye adını anmaktayız. Güzel tülbent örnekleri konusunda, bugün sizlere 2017 yılına özel olarak yapılan ve piyasaya henüz çıkmayan örnekleri vereceğiz.

Tülbent kenarlarını süslemek için el işleri ile uğraşan ve ilgilenen bayanlar iğne oyası ve tığ oyası ile oyalar yaparlar. Daha sonra bu oyaları tülbentlerin kenarlarına dikerek tülbentleri süslerler. Tülbent oyası seçiminde karar veremeyen bayanlar için el işi hobiler olarak yardımcı oluyoruz. Seçmiş olduğumuz birbirinden iyi tülbent oyalarını internet sitemize ekledik ve eklemeye de devam ediyoruz. Şuanda eklediğimiz oyaların çoğu iğne oyası ile yapılmıştır. Çünkü tülbent oyaları için bayanlar genelde iğne oyaları tercih ediyor. Farklı model arayanlar için bu yazımızda bulunan tülbent oyaları yeterlidir.

2017 Tülbent Kenarı Örnekleri

Tülbent kenarlarının güzel görünmesini isteyen hanımlar, genelde iğne oyası yazma örneklerine bakarak aynı işlemi buraya da yapmaktadırlar. Hali ile tülbent kenarlarında kullananların çoğu en güzel motifi veya oyayı görmek isteyecektir. Bizde sizler için oyalar arasında en güzel olacağını düşündüğümüz tülbent kenarlarını derledik yazımızda.

Sizlerde artık tülbent kenarı yapmak istediğinizde yukarıdaki örneklerden esinlenerek motiflere başlayabilirsiniz.

İğne oyası için en önemli neden doğru yöntemi kullanmaktır. Bunun içinde yazılı ve resim anlatımlarınızı takip etmeniz gerekiyor. Tülbentler genelde beyaz olur. Tülbent dantellerinde dilediğiniz renkleri kullanabilmeniz mümkün.

Konumuzdan Başlıklar:

  • Site Yorum

Bir yorum bırak