En Yeni Muğla İğne Oyaları Facebook

yeni mugla igne oyasi modelleri
Paylaş
 

Ege bölgesinin çok güzel tatil kentlerinden biri olan Muğla, 2017 el işleri arasında iğne oyaları ile karşımıza çıkmakta. Tatil sezonunu şu anda kapalı olmasına rağmen erken rezervasyon fırsatları ile Muğla da tatil yapmak gibisi yok. Zira hem kentsel olarak hem de insanları bakımından eşsiz bir kaliteye sahiptir.

Muğla iğne oyaları 2017

İğne oyası işleyerek yazma kenarlarında çok güzel motifler sunabilirsiniz. Sadece yazma olmamakla beraber oranın bayanları, havlu kenarı gibi bir çok türdeki çeyizlik ürünlerinde de yine iğne oyalarını kullanmakta.

Oraya tatil için gidecekseniz eğer Muğla’nın köylerine gidip, el işlerini satın alabilirsiniz. Ancak köylere gitmeden de bu gibi binlerce ürünü mağazalarda bulabilir ve yine de satın alabilirsiniz. Hali ile yerinden almadığınız için biraz pahalı olabilir zira tatil yörelerinde hediyelik eşya almak oldukça pahalıdır.

Muğla iğne oyası modelleri arasında boncuklu iğne oyaları, tahta boncuklu yazma kenarları ve mekik oyalarının en güzel örneklerini görebilirsiniz. El emeği oldukları için oldukça kaliteli modeller göreceksiniz. Ülkemizde de iğne oyaları 2017 yılına farklı örnekler ile merhaba demişti. Konularımıza bakınca zaten ne kadar etkili, kolay ve ağır oyaları görebilirsiniz.

2017 iğne oyaları arasında yukarıda da belirttiğimiz gibi boncuklu oya modelleri fazla. Bunlar arasında küçük boncuklu, tahta boncuklu ve iğne oyası boncuklu örnekler de belirtelim.

Konumuzdan Başlıklar:

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar