En Güzel 2017 İğne Oyası Örnekleri

iğne-oyası-modelleri-(2)
Paylaş
 

Özellikle evlilik hazırlığı yapan kızların çeyizlerinde sergilerken önemli bir yeri bulunan, iğne oyaları ile süslenmiş tülbent, mendil veya havlu gibi modeller olmazsa olmaz parçalardan biridir. Modası geçen bir model olmamasıyla birlikte her yıl yeni modeller de ortaya çıkıyor. 2017 iğne oyası örneklerine göz atarak siz de fikir edinebilirsiniz.

Gün geçtikçe iğne oyalarının kullanımının azaldığı zannedilse de yeni modeller ilgililerin dikkatini çekiyor. Kadınlar öğrendikleri örneklere kendi fikirlerini de eklediklerinde ortaya yaratıcı modeller çıkabiliyor. Bu seneki modellere bakıldığında sıradanlıktan uzak, farklı tarzdaki oyalar göze çarpıyor. Devamlı benzer örnekler yapmaktansa bu yeni modelleri deneyerek fark yaratabilirsiniz. İsterseniz bu örneklere farklı dokunuşlar yaparak kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Bu modeller tülbent kenarlarında, giysilerde veya havlu gibi birçok yerde kullanılabiliyor.

Tesettürlü kadınların sıkça eşarplarında kullandığı iğne oyaları, desene uyum sağlayan doğru bir modelde olduğunda çok hoş bir görüntü sağlıyor. Özellikle yazmaların kenarlarında sürekli gördüğümüz oyalar, her kadının beğenisini kazanmıştır. Havlu kenarlarına yapılan iğne oyaları ise banyolarda çok şık duruyor. Ayrıca battaniyeler, mendiller ve yeleklerde de bu sene sıkça tercih edildi. Çeyiz için yapıldığında genellikle tülbent ya da nevresimler için tercih ediliyor. Her sene daha sade, karmaşadan uzak ama bir o kadar da şık örnekler ortaya çıkıyor. Bu yıl en çok kullanılan yepyeni iğne oyası modellerini aşağıdan görebilirsiniz.

Konumuzdan Başlıklar:

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar