Değişik Büyük Yazma İğne Oyaları 2017

büyük yazma oyaları
Paylaş
 

Büyük yazma iğne oyaları bu yıl içinde çok farklı örnekleri ile karşımıza çıkıyor. 2017 değişik büyük yazma oyaları tam da istediğiniz türden olacak ! El işi yapmak isteyen hanımlar, günümüz şartlarında hazır giyimden çok el emeklerine daha fazla önem vermektedir. Zira hazır alınan ürünler çok çabuk yırtabiliyor bunun için el işleri ile ilgilenen bireyler, el emeğinin değerini bildikleri için çok fazla tercih edeceklerdir.

2017 yazma oyaları arasında en fazla tutulanlar şüphesiz ki iğne oyaları gelmektedir. Yapılışı olarak hem kolay hem de iyi bir seçenek olması gözlerin buna çevrilmesinde önemli bir etkendir. 2017 iğne oyaları da aynı şekilde şimdiden çoğu bayanlar tarafından merak ediliyor. Acaba ne tür örnekler piyasaya çıktı gibi sözleri duyar gibiyiz. Bu yüzden yöresel anlamda Karadeniz iğne oyaları ve Mardin yazma oyaları da görülmeye değer. Son olarak ise Güney Doğu Anadolu Bölgesinin parlayan kenti Ergani iğne oyaları, 2017 yılına damga vuracağa benziyor hanımlar. Bunlar arasında fazla tutulanlar ise boncuklu yazma oyaları geliyor.

2017 iğne oyası örnekleri arasında mekik oyaları ve tahta boncuklu yazma kenarları merak edilenler arasındadır. Yapılışı biraz zor olsa da küçük boncuklu iğne oyaları görünce bana hak vereceksiniz arkadaşlar. Bu yüzden tahta ve küçük boncuklu tülbent kenarlarını işlemek, sizlere çok iyi gelecek hatta sevindirecek bir haber.

Konumuzdan Başlıklar:

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar