Çok Güzel ve Şık Karışık Örnekler

igne-oyas-yeni-tarz
Paylaş
 

Çeşit çeşit iğne oyası örnekleriyle yine sizinleyiz. Bu sene kullanılan modellerde yine değişik örnekler yer alıyor. Ev hanımlarının dikkatlerini çekecek olan bu örnekler belki kızlarının veya gelinlerinin çeyizini süsleyecek türden iğne oyaları, havlu kenar örnekleri hepsi birbirinden güzel. Genel olarak bakıldığında birçok sosyal medya hesapları üzerinden iğne oyası oyalarının satışlarıda geçekleşiyor. Sipariş üzerine alınan bu örnekler zaman el emeği göz nuru dökülerek yeni sahiplerini buluyor. İğne oyası severler yayınladığımız örneklere bakarak fikir sahibi olabilirler.

Havlu kenarı örneklerine bakıldığında farklı tonlama yapılarak motifler uyumlu kullanılmış. Renk olarak yine bu sene 2016 iğne oyalarında belirttiğimiz gibi farklı modeller ön plana çıkıyor. En güzel iğne oyası modelleri bulmak için bizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Sizler için değişik iğne oyaları ve en güzel iğne oyalarını sizler için hazırlıyoruz. Güllü narin iğne oyası, Trabzon iğne oyası, Sivas iğne oyası, deve güzeli iğne oyası, çiçek buketi iğne oyası gibi tüm örnekleri sizin için hazırlıyoruz.

 

Çeyizler için bu örnekleri kullanabilirsiniz, daha öncede sizlerle çeyizlik örnekler için diğer konumuzda örneklere yer  vermiştik. Her annenin kızını veya oğlunu evlendirme telaşı için çeyiz arayışına girerek en güzel iğne oyaları için araştırıp kendileri yapıp veya sipariş veriyorlar. İğne oyası örnekleri çeyizler için olmazsa olmazlar arasına her zaman girmektedir, havlu kenarından, oya örneklerine kadar çeyizlerde bulunmaktadır. Tabi bunların bir de yapımları var her ne kadar çalışan bayan yoğunlaşamasa da  ev hanımları için iğne oyaları zaman açısından kolay hale geliyor. Kolay iğne oyaları vardır fakat yinede usta bir el her zaman farklı türden örnekler çıkarabilir. Şimdi sizlere iğne oyası örnekleri sunuyoruz.

 

 

Konumuzdan Başlıklar:

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar