Boncuklu Yazma Kenarı Örnekleri 2017

tahta boncukla oya nasıl yapılır
Paylaş
 

2017 yazma kenarı örnekleri arasında en çok tutulan genelde boncuklu yazma kenarı modelleridir diyebiliriz. Hem gösteriş hem de şıklık açısından çoğu bayanın kullandığı örneğin, boncuklu yazma kenarı olduğu da biliniyor.

Birbirinden güzel boncuklu yazma kenarı örneklerini size sunarken biraz da nasıl yapıldığından bahsedeceğiz.

Bayanların gün içerisinde veya ev hayatında sık bir şekilde kullandığı kıyafetlerden birisi olan yazmalar kullanarak daha şık bir görünüm kazanmak isterler. Bu yazmaların kenarları ise boncuklu desenler ile süslenerek daha şık bir görünüm kazanılmak istenilir.

Tuhafiyelerde satılan standart kenar işlemesi olmayan yazmalardan desenini beğendiklerinizi satın alabilir, sonradan kenarlarına boncuklu işlemeler yaparak boncuklar ile süslenmiş boncuklu yazmalar elde edebilirsiniz. Tuhafiyelerde satılan boncuklu yazma kenarlarına ek olarak bazı hanımlar evlerinde de boncuklu yazma kenarları işleyerek satış yapmaktadırlar.

Gelişen ve değişen teknoloji çağı sayesinde instagram, facebook gibi sosyal medya sitelerinde de boncuklu yazma kenarları için sipariş verebilir ve satın alabilirsiniz. Standart baş örtülerin kenarlarına dikilen boncuklu kenarlar, halk arasında boncuk oyaları veya boncuklu oyalar olarak da isimlendirilmektedir. Boncuk oyaları, tülbent, yemeni, baş örtüsü gibi giyim aksesuarlarınızın kenarlarına işleyebilir, birbirinden güzel ve renkli yazmalar elde edebilirsiniz.

Bayanlar için çok şık, canlı ve boş yazmalara göre çok daha güzel görünümleri olan boncuklu yazmalar, bayanların süs aksesuarları arasında vazgeçilmez bir yere sahiptir.

Boncuk oyasının kenarlarına yapılan işlemeler iğne ile işlenerek, özenle hazırlanmaktadır. Şehrinizde evinize yakın tuhafiyelerden birbirinden şık desenlere özen ve itinayla işlenmiş boncuk oyaları temin ederek, yazmaların kenarlarını daha şık bir hale getirebilirsiniz.

Konumuzdan Başlıklar:

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar