Boncuklu İğne Oyası Örnekleri – 2019

Paylaş
 

İğne oyası yıllar geçse bile hiç eskimeyecek bir el emeğidir. Kadınlar için hobi haline gelen iğne oyası kadınlar için vazgeçilmez hale gelmiştir. Yapımından keyif alan kadınlar iğne oyasına verdikleri emekten hiç pişman olmazlar çünkü sonucunda ortaya mükemmel bir el emeği ürünü çıkar. 

Evlerimizin her köşesinde, havlularda görebileceğimiz gibi kadınların yazma kenarlarında, hatta takı ve fularlarında bile karşımıza çıkar. Şüphesiz en çok karşılaştığımız yerlerden biri de genç kızların çeyiz sandığıdır. 

Günlük kullanım için yapılan sade, yapımı kolay modellerin yanı sıra yapımı biraz daha zor olan boncuklu modeller de kadınlar için oldukça şıktır. Genelde boncuklu modeller namaz örtüsü yada yazmalarda karşımıza çıkar. Düz desenli bir örtünün kenarına yapılan en basit rengarenk bir iğne oyası bile örtünün görüntüsünü hemen değiştirir. Kesme boncuklar, pullar gibi istenilen her zevke hitap edecek örnekler vardır. Bu yazımızda sizler için en güzel boncuklu iğne oyası örneklerini derledik. Şimdiden herkese kolay gelsin 🙂

Konumuzdan Başlıklar:

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar