Anlatımlı Tığ İşi Bebek Battaniye Örnekleri

tığ işi bebek battaniye örnekleri 2017
Paylaş
 

Tığ ile battaniye işlemek hem eğlenceli hem de oldukça iyi bir tercih olacaktır hanımlar için. Özellikle anlatımlı tığ işi bebek ürünleri daha da cazip gelmekte. Bugün sizlere anlatımlı tığ işi bebek battaniyesi modellerini vermek istiyorum. Kendi bebeklerim için örmüş olduğum ürünler oldukça iyi bir görüntü ortaya çıkmasına vesile oldu.

Sepet örgü tekniği olarak adlandırılan tığ işleri, örülen örneklerin türüne göre değişken modellerin ortaya çıkmasını sağlıyor. Bunlardan biri de bebek battaniyesi örnekleridir. Bebeklerin doğduktan sonra sıcak tutulması ve bulunduğu ortamında ısı dengesinin sağlanması gerekiyor. Bu yüzden annelerin büyük bir kısmı bebeğin üzerine battaniyesi olmadan bırakmamakta. Hazır battaniye modellerini görebiliriz ancak kullanılan malzemelerin çok iyi olması gerekiyor zira bebeğin cildi çok hassas olacağından dolayı, cildi ile temas eden yünün, bebeğin cildinde tahrişe neden olacağını belirtelim.

Anlatımlı Tığ İşi Bebek Battaniye Modelleri

Çok güzel battaniye modellerini görebilirsiniz ancak asıl önemli olan bunların nasıl yapılacağını kestirmek ! Söz konusu örneklerin nasıl yapıldığını bu yazımızda öğrenebilirsiniz.

Sıcacık battaniyede bebeklerin uyumasını sağlamak istiyorsanız, aşağıdaki örneklerden birini yapabilirsiniz. 2017 bebek battaniyesi örnekleri arasında bir çok yeni modelin olduğunu belirtelim arkadaşlar.

Aşağıdaki resimlere bakarak nasıl örüldüğünü (bebek battaniyesi yapılışı) anlayabilirsiniz. Merak ettiğiniz konularda bizlere yorum alanından ulaşabilirsiniz.

Konumuzdan Başlıklar:

  • Site Yorum

Bir yorum bırak